Sieci elektryczne to nowoczesne systemy przewodów elektrycznych i urządzeń powiązanych ze sobą funkcjonalnie. Bazę stanowią połączenia elektryczne. Ich celem jest przetwarzanie, rozdzielanie i przesyłanie wytworzonej przez elektrownie energii elektrycznej i zasilanie nią odbiorników. Umożliwiają one rozprowadzenie prądu w domu, gospodarstwie czy szkole. Obecne są wszędzie, gdzie oddziałuje energia elektryczna.

Nasza firma działanie rozpoczyna od projektu instalacji elektrycznej, zwracając szczególną uwagę na liczbę i rodzaj odbiorników prądu, a także na ich położenie. Tworzymy maksymalnie funkcjonalne obwody. Połączone są one odbiornikami, z których każdy podłączony jest do osobnego obwodu, dzięki czemu w razie awarii tylko jeden z nich przestaje działać, reszta natomiast pracuje bez zakłóceń.

Sieci elektryczne w Bielsku-Białej wykonywane są w różnych konfiguracjach. Oferujemy montaż przewodów:

  • ukrytych pod tynkiem (okrągłe kable, umieszczone w karbowanych rurkach)
  • umieszczonych w tynku (przewody wielożyłowe)
  • ukrytych w listwach lub kanałach

Nasi specjaliście wybiorą wysokiej jakości materiały, które zapewnią instalacji długowieczność. Pewni swoich usług podejmiemy się także modernizacji istniejących już sieci elektrycznych. W Bielsku-Białej dla naszych klientów funkcjonuje specjalny serwis, który dostępny jest pod telefonem alarmowym, umieszczonym na stronie głównej.

Sieci elektryczne

Updated on 2015-11-30T13:50:23+01:00, by szymon.