Montaż anten naziemnych DVB-T wykonywany jest przez nas od wielu lat. W Bielsku-Białej i okolicach na koncie mamy już kilkadziesiąt realizacji. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam doradzać i pomagać naszym klientom, a także wybierać najlepsze miejsca na montaż anten. W swojej pracy zwracamy szczególną uwagę na jakość wybieranych anten. Jest ona o tyle kluczowa, że decyduje o czystości i stabilności obrazu na ekranie telewizora. Montaż przeprowadzany przez naszą firmę zapewnia instalacji długowieczność. Nie zmusza jednocześnie do stosowania wzmacniaczy sygnału i innych akcesoriów, pozwalając cieszyć się płynnym obrazem przez długi czas.

W swojej ofercie posiadamy także serwis telewizji naziemnej, dzięki której wszelkie usterki zostaną naprawione w sprawny sposób. Podejmujemy się także modernizacji istniejących już instalacji. Wówczas przeprowadzamy konserwację instalacji, poprawiamy ustawienie anteny i wymieniamy niesprawne elementy, okablowanie czy maszt.

Instalujemy odbiorniki naziemne do telewizorów każdego typu. Oferujemy także swoją pomoc w doborze tunerów DVB-T. Wszelkie instalacje wykonujemy zgodnie z życzeniami klienta, zwracając szczególną uwagę na dobór odpowiedniego sprzętu.

 

 

Anteny naziemne DVB-T

Updated on 2015-12-01T10:27:47+01:00, by instalveladmin.