Bezpieczny sen

Markowe systemy alarmowe.
Monitoring przemysłowy CCTV.
Zdalny podgląd obiektu.

Niezawodne instalacje

Bezpieczny dom bądź firma.
Wydajna infrastruktura.
Wieloletnie doświadczenie.

Kamery są dzisiaj wszędzie. Monitorują nasze ruchy w sklepie, biurze czy na osiedlu. Systemy monitoringu skutecznie odstraszają potencjalnych złodziei czy wandali. Właśnie dlatego szczególnie ważna dla naszej firmy jest jakość montowanego monitoringu. Świadczymy usługi w zakresie projektowania, instalacji i serwisowania wszelkiego rodzaju systemów monitoringu wizyjnego.

System składa się z trzech podstawowych elementów

  • Systemu kamer
  • Punktu rejestrującego obraz
  • instalacji opartej o standard SFTP lub Coaxial

Kamery są kluczowym elementem, dlatego wybierając je kierujemy się przede wszystkim parametrami technicznymi, a także jakością urządzenia. Wśród kamer montowanych przez naszą firmę wyróżnić możemy wandaloodporne, bezprzewodowe, kopułkowe, kompaktowe, a także ukryte np. w czujce czy wizjerze.

 

Rejestrator, będący drugim z elementów jest równie kluczowy. To właśnie on odpowiada za ilość nagranego materiału i swobodne jego rozprowadzanie. Umożliwia zgranie konkretnych fragmentów na płytę DVD lub przeniesienie ich na dysk zewnętrzny.

 

Ekran jest ostatnim elementem całego systemu. Pozwala on obserwować wszystko co dzieje się za szkiełkiem kamery.

 

Nasza firma dba przede wszystkim o jakość sprzętu do monitoringu. Wybieramy nowoczesne rozwiązania, gwarantując zadowolenie naszym klientom. Systemy monitoringowe na terenie Bielska-Białej objęte są serwisem, który zajmuje się między innymi regulacją kamer, czyszczeniem obiektywów i obudów kamer, a także konserwacją wtyków i gniazd oraz sprawdzanie poprawności działania rejestratora.

Ważnym elementem naszych instalacji jest możliwość podglądu za pośrednictwem smartphonów. Praktycznie wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu.

Sprzęt marki

Wieloletnia współpraca

Zaufaj naszej firmie

Monitoring

Updated on 2022-04-20T17:25:07+02:00, by instalveladmin.